Tank Raid Online

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56 MB
  • Version 2.36
  • Dil Türkçe
  • Firma WolfFun
Düşmanlarınızla kıyasıya bir mücadele içerine gireceğiniz Tank Raid Online mobil oyununda sizde ücretsiz yer alabilirsiniz.

Tank Raid Online mobil oyununu Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz heyecan verici bir aksiyon oyunudur. Yeni arkadaşlarınızla ??tanışacak, oyun taktiklerinizi planlayın ve yoğun bir gerçek zamanlı PvP savaşı içerisinde büyük bir başarı elde elde etmeye çalışacaksınız.

Özel yeteneklerden oluşan 20'den fazla hızlı tempolu tankın kilidini açarak gücünüzü ikiye katlayın, böylelikle düşmanlarınıza daha büyük saldırılar düzenleyebilirsiniz. En iyi silah cephaneliğine sahip olun ve stratejinizi 4 farklı çok oyunculu oyun modunda harekete geçirin. Tank Raid Online mobil oyunu tamamen stratejik planlamalar üzerinde ilerleyen kaliteli bir oyundur. 

Savaş esnasında çıkacak olan ışık şöleninin keyfini çıkartabilirsiniz. Savaş alanlarını takip edebileceğiniz özel savaş haritasını inceleyerek gideceğiniz güzergahı belirleyin. Seviyeden bağımsız olarak tüm oyuncular için Galaxy'da 7'den fazla çarpıcı arenada görev yaparak savaşı kazanmak için çabalıyorlar. 

Senin taktikleri ile istediğiniz kadar yaratıcı olun, 20'den fazla tank, her biri imza atak ve eşsiz beceri, 15 serin silah ile birlikte düşman güçlerini zayıflatarak oyunu kazanın. Böylelikle puanlar sizin olacak ve daha fazla ögeyi satın alabileceksiniz. 

Tank Raid Online indir